Dovolená s dětmi v Čechách

Dovolená je jistě každoročně řešeným tématem ve všech rodinách. Většina rodin se neustále rozmýšlí, kam vyrazit tento rok k moři. Pokud však máte děti, tak proč je nevzít po krásách České republiky? Vždyť i u nás je spousta historických budov, krásných míst a pamětihodností, které určitě stojí za to navštívit. Pokud bychom se měli bavit například o Čechách, tak samozřejmě prvním místem, které by Vaše dítě mělo viět, pokud jste například z Moravy nebo ze Slezska, je samozřejmě naše hlavní město Praha. V Praze můžete ztrávit nádherný den navštěvováním různých památek, starých budov z dob českých králů nebo třeba návštěvou obrovské a nádherné zoologické zahrady.

Dalším místem, či oblastí, která určitě také stojí za návštěvu jsou jižní Čechy. Můžete se například ubytovat někde v krásách Šumavských lesů, kde můžete podnikat výlety po krásně upravených turistických stezkách nebo si můžete dělat každodenní výlety, například do Moravského Krumlova, což je jedno z nejhezčích měst v celé Republice. Nebo si můžete zajet do nádherného zámku Hluboká, který je řazený do světových památek UNESCO.

Pokud jste dobrodružnější povahy, tak si můžete v četných kempech kolem Vltavy vypůjčit raft nebo kánoj a plavit se po Vltavě. Možností je opravdu hodně a je jen na Vás, kam se svými dětmi vyjedete.

Komentáře jsou uzavřeny.