ONLINE MAGAZÍN

Malá nebo velká kuchyně? To je otázka

Kuchyně je prostor, který je v běžné domácnosti velmi využíván a možná právě z tohoto důvodu před koupí nemovitosti k bydlení, dostatečně přemýšlíte jakou velikost by měla mít vaše kuchyně. My máme pro vás odpověď, která vás možná zaskočí, ale podle nás malé kuchyně mají mnoho výhod a při výběru kuchyně jsou důležité jiné parametry oproti velikosti samotné kuchyně. Ne, nadpisem a úvodem tohoto článku si vůbec neprotíráme, protože dostatek prostoru můžete mít i v malé kuchyni. I malé kuchyně umí být totiž prostorné, někdy dokonce více než velké kuchyně a kromě toho umí být malé kuchyně i praktičtější a lepší než velké kuchyně, a to hned z několika důvodů.

Co potřebujete mít v kuchyni? Hlavně dostatek prostoru

Malé kuchyně pro chytré hospodyňky
Vaření a pečení v malých kuchyních

Jedním z takových důvodů je například to, že malé kuchyně jsou menší a tedy logicky v nich máte vše po ruce, nemusíte běhat z jedné strany na druhou a honit se ve vlastní kuchyni, ale právě naopak máte vše na dosah ruky, což je jistě praktické a určte to majitelky a majitelé malých kuchyní ocení. Malé kuchyně musí být však dobře naprojektování, tak aby kuchyňská linka obsahovala vše to, co obsahovat má, aby byla prostorná a aby přenechala místo například i na barový pult, nebo stůl, aby měla vaše kuchyně i prostor k jídlu.

Kdy je kuchyně malá a kdy už velká?

Jen velmi těžko lze definovat, jaká kuchyně se považuje za velkou a jaké kuchyně se považují již za malé kuchyně. Velikost kuchyně se může odvíjet od velikosti místnosti, která vám prostě nedovolí do místnosti dostat víc, nebo pak se malé kuchyně mohou odvíjet od velikosti kuchyňské linky, kde by se možná do prostoru také vešla i větší kuchyňská linka, ale z nějakého důvodu je menších rozměrů. Ať máte jakýkoli prostor pro kuchyni, nebo pokud stojíte před rozhodnutím, zda koupit nemovitost s malou kuchyní, my vám malé kuchyně jen a jen doporučujeme a věříme, že určitě neprohloupíte. Máte-li zájem o kvalitní malé kuchyně, obraťte se na internetové stránky společnosti https://www.sconto.cz/